Anothe day with... Lindsey Shaw

15. dubna 2014 v 0:39 | abercrombia
Pro naší cover girl, Lindsey Shaw, to byl náročný rok. Natáčení Pretty Little Liars pro ABC Family a zároveň práce na nespočtu dalších filmových projektů. Řekli byste, že takový zápřah si na ní zákonitě musí vybrat svou daň, ale jste na omylu. Její nakažlivý úsměv, volnomyšlenkářství, s jakým vystupuje a impulzivní výbuchy veselí prokazují opak. Zooey vám přináší rychlý pohled do každodeního života této krásky s oříškovýma očima.


Psi jsou OBROVSKOU součástí mého života. Nikdy jsem si to nemyslela, protože jako malá jsem neměla žádného mazlíčka. Dnes mám dva; Gypsyho, jezevčíka a Lincolna, malého křížence čivavy, kterého jsem zachránila z jezera. Nikdy jsem neměla ráda oblíkání psů, ale Lincoln je tak malý, že může nosit všechno. Vážně jsem lidem, kteří své psy oblíkali, nerozuměla - dokud jsem neměla psa tak malého, že se vejde do čehokoliv. Je to rozkošný!

Procházka parkem s mými psy je jednou z nejuklidňujících činností. Je to jako jít do svatyně. Parky mi připomínají doby, kdy jsem byla dítě. Když venčíte psy nebo se houpáte na houpačce, všechno ostatní se zdá zbytečné.

Pokaždé, když se rozhodnu pro novoroční předsevzetí, je to odsouzené k zániku. Neexistuje nic jako "a dost!" ze dne na den. Váš život se mění každé ráno a co mohlo být správné včera nemusí být správné dnes. Myslím, že předsevzetí jsou svazující a znemožňují, aby nám každý den přinesl něco nového. Mé jediné předsevzetí je být lepší. Být lepší sama pro sebe, lepší pro všechny kolem mě, být lepší pro planetu. Zkoušet se přijít na to, proč jsem tady. Být v souladu s tím, co se kolem mě děje a dělat v těchto chvílích lepší rozhodnutí.

Přečetla jsem spoustu knih od Nietzscheho, Mimo dobro a zlo, Ishmaela (od Daniela Quinna). Miluju psychologii a spiritualitu. Čtu také duchovního učitele Osho a Kena Wilbera. Myslím, že bych měla číst víc beletrie. Nedávno jsem poprvé přečetla Pýchu a předsudek. Přála bych si, abychom spolu mluvili i teď způsobem, jakým se mluví zde. Je nádherný a výmluvný.


Lidé tímhle budou možná trochu překvapení, ale častokrát preferuji ticho před hudbou. Když jsem byla dítě, hudba pro mě nic moc neznamenala, takže myslím, že jsem trochu pozadu. Poslouchám úryvky nebo náhodné písničky a pokaždé něco jiného. Vyvíjí se to každým dnem. Jeden z mých zpěváků "na cesty" je Ray LaMontagne. Mám ráda Ratatat, velmi melodické. Pak jsem taky poslouchala Lupe Fiasco. A Rihannu, když se chci dostat do dobré nálady. Když jsem točila v Calgary, cítila jsem se dost osaměle, zvlášť, když jsem dotočila uprostřed dne a ostatní ještě pracovali. Šla jsem zpátky na hotelový pokoj, pustila Ne-yo a tancovala. Mám ráda rap - Jay-Z, Kanye, Wynter Gordon a miluju Lupe. A rozhodně kousky z rádia! Nemám v autě iPod adaptér, takže rádio poslouchám často. Spousta lidí tvrdí, že můj hudební vkus je děsivý - ale jsem to já, kdo se při poslechu těchto písniček cítí opravdu šťastně.


Noci u televize trávím v pondělí a úterý, kdy běží Gossip Girl a 90210. To jsou moje nejoblíbenější noční pořady. Vždycky jsem věděla, že se mi nahrávají, ale stejně jsem se nemohla dočkat, až je uvidím. Tohle jsou moje další prohřešky - The Office, Tosh.0, Always Sunny in Philadelphia, Gossip Girls a Pretty Little Liars.

Moje oblíbená prokrastinační činnost? Facebook a ještě před ním trapné počítačové hry jako Solitaire nebo FreeCell.

Moje neřesti: Gossip Girl, 90210 a reality show jako The Kardashians a 16 & pregnant. Pokud půjdeme trochu hlouběji - Nietzche, jeden z mých oblíbených filozofů, řekl, že lidé touží být povrchní, protože všechno ostatní je tak hluboké a má silné emocionální kořeny. Takže dívání na televizi je skoro jako meditace, protože vaše mysl nepracuje. Zkoušela jsem reality show zavrhnout, ale bohužel - mám na ni čas.


Jsem posedlá vysokými podpatky. Jsem vysoká, takže jsem si myslela, že nikdy nebudu moct nosit boty na vysokém podpatku, ale ve skutečnosti byly podpatky vymyšleny právě pro vysoké lidi! Cítíte se silně a všemocně. Vždy, když si takové boty obujete, všimnou si vás. Nikdy se necítíte víc sexy a když na vás někdo pískne, máte chuť říct "Yeah! Díky! Nejsem uražená! Přesně proto nosím tyhle boty!"

Nemůžu žít bez svých pejsků. Jsou to moje miminka, moje lásky. A také bez přítele. Je úžasný a miluju ho. On a moji psi jsou ty živoucí věci v mém bytě a já z nich čerpám tolik síly a energie. Bez téhle energie bych nemohla žít. Asi bych si měla pořídit nějakou kytku, abych na svých psech a lidech nebyla tak závislá!


Má noční rutina nezačíná dřív, než naposledy vyvenčím psy. Když není přítel doma, převlíknu se do mikiny a ponožek. Potom si vyčistím zuby se svým úžasným elektrickým kartáčkem na zuby, udělám si drdol a skončím na gauči, sledujíc poslední noční show. Když zalezu do postele, vždycky musím něco přečíst - jinak neusnu.

Nesnáším rána! Nejdu do postele před ránem. Ale když se občas ráno probudím a cítím se plná energie - neznám nic lepšího. Je fajn být už v 8 ráno o víkendu na cestě, ale většinou jsem opravdu sova!

Často produkuju divné skřeky a zvuky, což často není pro druhé zrovna příjemné, ale je to skvělé uvolnění energie. V autě takhle vřískám skoro pořád!

Nesnáším posilovnu. Smrdí to tam potem, lidé jsou naštvaní. Je to spíš ostuda než věc fyzické zdatnosti. Když jsem vkročila do posilovny, nikdy jsem se necítila povzneseně, a proto jsem zrušila členství. Mám ráda dlouhé procházky s mými psy, turistiku nebo kolečkové bruslení. Chci, aby moje aktivity byly legrace, není v tom žádný ustálený režim.


Domov je pocit. Je to pocit bezpečí a jistoty. Připadá mi to jako vědy, když jsem vyrůstala v Lincolnu (Nebraska). Tam jsem si vytvořila své hodnoty, ale pokaždé, když letím do LA, cítím se bezpečně. I když je to šílené a vám se chce celou dobu křičet, jsem vděčná za to, co jsem se tady naučila. Je to jako kulturní mecca.

Vždycky jsem si myslívala, že mám skvělý orientační smysl. V New Yorku jsem se cítila jako v rozvodové síti - zjistila jsem, že pokud najdete cestu New Yorkem - najdete cestu už kdekoli jinde na světě. Chodila jsem pořád dokola a zjistila, že orientační smysl nemám vůbec žádý. Dokonce i v LA, když jsem na místě, kde jsem už jednou byla, jsem ztracená, jakmile mému telefonu dojde baterka.

Dlouho jsem si neuvědomovala co je to skutečná ženskost. Není to o balení chlapů. Před celkem krátkou dobou jsem začala nosit make-up i do parku, když venčím psy. Je pěkné se hezky oblíknout a vzít si vysoké podpatky třeba jen na oběd. Právě v těchto momentech tu ženskost pociťuji. Můžete nosit vysoké podpatky a zároveň dělat dobře svojí práci. Můžete dobýt svět a můžete do udělat v jehlách!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama