BIOGRAPHY

5. dubna 2014 v 20:14 | abercrombia

Lindsey Marie Shaw

Lindsey Shaw se narodila 10. května 1989 v Lincolnu (stát Nebraska), nicméně se svojí matkou často cestovala až do Omahy, aby se Lindsey mohla setkat se svým agentem. Ta totiž již od dětství účinkovala v televizních reklamách i v rádiu. Často se svými rodiči cestovala do Kansasu, a to jen proto, aby mohla točit víc a víc reklam a měla šanci uchytit se u filmu. V roce 2002 se celá rodina natrvalo přestěhovala do Kalifornie. Centra filmového průmyslu. Lindsey navštěvovala střední školu Notre Dame, školu St. Francis Xavier v Burbanku, ale nakonec přešla na domácí program, aby udržela studijní tempo v jejím nabitém programu.

Její životopis nabývá každým rokem na objemu. Pracovala s učitelem herectví Jeremiahem Comeyem a manažerem Patem Cutlerem, kterého považuje za strůjce svého úspěchu. V roce 2004 ji byla přisouzena role Jenifer "Moze" Mosely v Ned's Declassified School Survival Guide. Tento seriál se dá považovat za zlomový v její kariéře, udělal z ní slavnou dětskou hvězdu.

Po třech sériích byl seriál zrušen. Lindsey ale ze své seriálové dráhy nesešla. Zahrála si Claire Tolchuck v seriálu Aliens in America. Dále si hrála v krátké komedii The Great lie. Kromě čistě herecké kariéry účinkovala ve videoklipu skupiny Nickelback k písničce Rockstar.

V roce 2009 ji celosvětově proslavila role v televizním seriálu 10 things I hate about you a ve stejném roce začala Pretty little liars, kde ztvárňuje Paige McCullers.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama