Cambio Interview

6. dubna 2014 v 13:19 | abercrombia
Téměř všichni milují kostým, který na sobě měla Paige McCullers v Halloweenské epizodě Pretty Little Liars. Můžete nám o něm říct víc?
Lindsey: Kostým Paige je popravdě velmi podobný tomu na konci druhé série. Je to kostým Marlene Dietrich, která představovala Berlínský sexuální idol. Skládal se z fraku, skládacího klobouku, vesty a samozřejmě - podpatků. Každopádně nejdéle trvalo udělat vlasy, museli je natočit, aby vypadaly kratší. Trvalo to věky.

V uplynulé sérii byly Paige a Spencer na nože. Můžeme čekat usmíření?
Lindsey: Jednou s mých nejoblíbenějších scén je práce scéna Paige a Spencer. Obě mají dobré záměry. Obě se bojí o svojí kamarádku. Takže myslím, že to nakonec rozpoznají a budou respektovat jedna druhou. A ve vlakové scéně rozhodně poznáte, že jsou obě ve stejném týmu a že si navzájem můžou věřit.

Historie Paige a Alison je komplikovaná. Bude jejich minulost ukázána podrobněji?
Lindsey: Paige a Alison - kdo by si to pomyslel, co? Myslím že jejich rivalita byla perfektně vystižena v téhle jedné scéně. Dala nám porozumět Paige. Nemyslím, že bude natočeno nějaké pokračováno, ale kdo ví?

Jaká je vaše oblíbená Paily scéna?
Lindsey: Jeden z mých nejoblíbenějších Paily momentů je piknik Emily a Paige. Vím, že to je první série, ale bylo to nádherné - ten pohled z výšky a světlo kolem nich. Prostě krásný piknik v lese, na chvíli můžete přímo cítit chemii mezi Emily a Paige.

Můžeme doufat v nové romantické momenty mezi Emily a Paige?
Lindsey: Teď jsou na tom Paige a Emily vážně dobře. Emily celou dobu věřila Paige, ve finálně si vybrala jí a to je velký posun v jejich vztahu. Rozhodně se můžete těšit na Paily scény. Ale není to jen o zábavě a lásce mezi nimi. Rozhodně se připravte na velkou spoustu starostí a strachu.

Kdo myslíte, že je vůdcem A-týmu?
Lindsey: Kdybych měla hádat, byla by to Ezra.

Jaká byla vaše reakce na Tobyho jako člena A-týmu?

Lindsey: Toby a členem A-týmu? Nemohla jsem tomu uvěřit. Byla jsem na placu, když se ta scéna natáčela, taky jsem měla černou mikinu s kapucí, jelikož se natáčely různé konce. A věděla jsem, že fanoušci, který show sledují od začátku a znají všechny podrobnosti by ztratily naději. A taky ztratily. (směje se)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama