Hollywood Reporter

14. dubna 2014 v 0:15 | abercrombia
Herečka Lindsey Shaw, která v Prolhaných kráskách ztvárňuje Paige, zjistila, že reaguje na chaos v Rosewoodu mnohem duchaplněji než jsou ostatní ochotni připustit.

Jaké byly vaše myšlenky poté, co jste viděla reakce na poslední PLL epizodu?
Lindsey: Myslím že se udála spousta dobrých věcí. Paige udělala to, co udělala, čistě z rozumu.

Vzhledem k tomu, co všechno se teď děje v Rosewoodu - všichni k tomu přistupují chladně a jenom sbírají informace - až na Paige, jelikož zrovna ona má možná nejvhodnější přístup k "A". Mohla byste promluvit o tomto?

Lindsey: Myslím, že scéna (úzkostlivý stav v lese), je v podstatě Paige čtvrté série. Na twitteru byl komentář, ve kterém se psalo, že od té doby, co se Paige snažila Emily vystrašit tím krátkým topením v bazénu, se stala nejduchaplnější a nejpříčetnější osobou v celých PLL. Emily a její kamarádky jsou do toho už příliš ponořené a Paige je do toho všeho vtažena. Paige, která už nějaké zkušenosti s "A" má. Myslím, že reaguje naprosto přirozeně, po tom, co byla vydírána a unesena.

Takže změna, která se teď s Paige udála, je zapříčeněna únosem a zkušenostmi, kterými si musela projít?
Lindsey: Přesně. Ostatní holky jsou k "A" mnohem blíž. Proto je možná pro Paige jednodušší "odpojit se" a říct si, že není tolik v sázce, protože ona toho nemůže tolik ztratit, narozdíl od holek, o kterých toho "A" ví mnohem víc.

Bylo dost zábavné sledovat Emily a Paige v autě, uprostřed pustého lesa, ještě předtím, než se Emily pustila do pronásledování "A". Jedna z mých prvních otázek byla - "Kdy se konečně naučí, že tohle není nejlepší nápad?"
Lindsey: Myslím, že dokud tu budou opatrní lidé, kteří se budou ptát "proč bys to proboha dělala?!", budou tu lidé, kteří jdou do všeho po hlavě, přesně jako Emily. Je to taková logická odpověď na chování druhého. Často ale zvědavost dostane z lidí to nejlepší.

Co tahle rozdílnost znamená pro Emily a Paige?
Lindsey: Právě tady se mezi ně znovu začne vracet trochu napětí. Emily na to má jiný názor než Paige a já si myslím, že se obě snaží tu druhou přesvědčit o správnosti jejich názoru. Můžem si všimnou, že každá mluví jinak o tom, co se jim společně stalo. A to je pro jejich vztah náročné.

Máme se připravit na scénu, kde je tahle rozdílnost rozdělí na určinout dobu?
Lindsey: Není to tak vždycky? Vybere si to svojí daň. Musíte si počkat na to, jak se bude tahle situace vyvíjet, jakým způsobem se k sobě vrátí po tom, co se stalo teď.

Bude mít Paige nějaké scény i s ostatními stěžejními charaktery ze seriálu, kromě Emily?
Lindsey: Je tam jeden velmi překvapivý moment, kdy se Paige spojí s někým, aby ochránila Emily. To se dozvíte v příští epizodě. Společně si vymyslí svůj vlastní plán, jak sundat "A". Je to někdo velmi blízký naší skupince.

Je v posledních třech epizodách nějaká scéna, kterou nezapomenete?
Lindsey: Zrovna ta z minulé epizody, kdy jsem řídila lesem, byla jedna z nejtěžších a nejintenzivnějších. Bylo to poprvé, co jsem málem uprostřed scény přestala točit, protože jsem byla naprosto flustrovaná. Snažila jsem se vcítit do Paige a najít ty správné emoce. Bylo to poprvé, co jsem dala najevo takovou flustraci. A opravdu nezapomenutelná scéna.

Můžete prozradit jak to bude s Paige ke konci téhle série?
Lindsey: Uvidíme znovu silnou Paige a taky neuvěřitelnou romantiku mezi Paige a Emily, ale co přijde mezitím nemůžu prozradit. Ale to, co změní jejich vztah, je fakt nečekané.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama