Náhled do páté řady PLL

15. dubna 2014 v 15:34 | abercrombia |  LINDSEY NEWS
Všichni dneska žijí Rosewoodem, všichni se nemůžou dočkat první epizody 5. série. A stejně jako jejich věrní fanoušci - i herci se nemůžou dočkat natáčení. Příští tři měsíce se asi nikdo nebude zabývat ničím jiným než otázkamy typu "Je Ezra na živu?" "Jak se s oficiálním návratem Alison vyrovnají holky?" a samozřejmě "Bude to nejhorší rok pro Paige McCullers?".


Ke castu Pretty Little Liars se přidala další plavkyně - Sydney Driscoll. Bude ji ztvárňovat Chloe Bridges, kterou můžete znát z Donna Ladonna nebo The Carrie Diaries. Kdo je Sydney?

Chloe, která bude hrát Sydney Driscoll, krásnou novou členku Rosewoodských Žraloků. Poprvé se objeví ve třetí epizodě 5. série a spřátelí se s Emily. Co to udělá s dalšími ženami Emilyina života - ex-přítelkyní Paige McCullers a Alison? Shay se k tomu vyjádřila takhle: "Pro fanoušky Paily - zůstaňte napjatí, nic ještě nebylo dokonáno a uzavřeno. A pro fanoušky Emision - nikdy nevíte, co se příště stane! Takže nás mějte naladěné!"

Těšíme se, až Sydney - novou potenciální Emilyinu lásku - poznáme. Bude zajímavé sledovat, jak Sydney zapadne do plánu "A". Zvláště potom, co si Emily zranila rameno - je její profesionální plavecká kariéra u konce?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O tom, jestli je Sydney krásná nebo se by se dalo vcelku dlouze polemizovat, já bohužel už teď vím, že jejím věrným fanouškem nebudu. ^ ^ A myslím, že je víc než pravděpodobné, že s Paily není konec! (Mimochodem, je v Rosewoodském plaveckém týmu ještě někdo straight? :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama