SheWired interview

6. dubna 2014 v 15:30 | abercrombia
Půjdu rovnou na věc. Fanoušci jsou nadšení, že Paige a Emily jsou spolu! Jaká byla vaše reakce, že po tom všem budou spolu?
Lindsey: Byla jsem nadšená! Nikdy jsem si nemyslela, že Paige nakonec vážně dostane šanci. Rozhodně jsem za ně celou dobu bojovala a doufala jsem, že nakonec se ta snaha vyplatí a nebo se stane něco fakt špatného, co to úplně ukončí. Když mi řekli, že budu ve finále minulé série, byla jsem nadšená, že můžu být součástí. No a potom mi otevřeli dveře do následující série. Paige rozhodně dostane víc prostoru.

Uh oh.
Lindsey: Počkat, nemyslím teď ty špatné věci. Prostě dostane šanci ukázat všechny své stránky, jestli víte co myslím. Nebude tu "Paige schoulená někde vzadu, v koutku".

Minulé jaro jsem dělal interview se Shay a ona toho moc o práci s Vámi neřekla. Hádám že se váš pracovní vztah od té doby o něco rozšířil.
Lindsey: Postupujeme stejně jako naše postavy, které si s postupem času začínají víc důvěřovat. Shay a já jsme na tom dost podobně. Nedokážu si představit nikoho lepšího, s kým bych na placu měla pracovat. Bere věci z té lepší stránky. Krása - to je jediné slovo, kterým ji lze popsat. Všechno co dělá, je krásné, všechno, na co se dívá - zkrátka s ní to je jen o krásnu. Myslím že to velmi pomáhá ve scénách, kde jsou Paige a Emily spolu. Náš vztah roste a můžeme hrát více spontánně a navzájem si důvěřovat. Nečekala jsem, že bude Shay taková, když jsem se k PLL připojila. A je to vážně obohacující.


Co jste čekala?
Lindsey: Očekávala jsem hezkou holku pro show. Upřímně jsem neočekávala tak příjemné a hezké rozhovory, které vedeme. A jak hraje Emily - bezstarostně. Je mnohem jednodušší přivést Paige k životu s protějškem, jako je ona. Je to nádhera.

Je zajímavé, že jste se rozmýšlela, jestli do Pretty Little Liars jít nebo ne, jelikož jsme měla už slibně rozjetou kariéru.
Lindsey: Je to skoro jako když se chystáte vstoupit do domu někoho jiného. Holky pracovali na úžasný show, byly sehrané, a vy jste tam nechtěli přijít a říct třeba něco špatně nebo být neuctivý. Nevěděla jsem jakou energii tam přinesu. Chtěla jsem respektovat vztahy, které tam již byly. A zjistit, jak úžasné, perfektní a přirozené ty holky jsou, ačkoli jsou součástí něčeho tak ohromného jako jsou PLL, bylo skvělé. A hrát Paige je odměna, na place je vždycky přátelská atmosféra.

Právě jsme viděli neuvěřitelnou scénu se Shay, kde spolu plavete, ale úplně jinou, než kterou jste měli v první sérii. Jaké bylo točit tuhle?
Lindsey: Bylo to úžasné! Bylo to v pátek, o půlnoci. Měli jsme všechno hotové a tohle byla poslední scéna. Před rokem jsme absolvovali plavecký trénink a bylo to fajn plavat si jen tak. Přála bych si, aby ta scéna byla delší a nebo abych všechny mohla točit v bazéně. Kdo ví? Voda jako by Paige a Emily pronásledovala, takže by bylo fajn aby se kruh uzavřel a my mohli mít další bazénovou scénu.

Když jsem mluvil se Shay, zmínila se, jak sexy jste vypadala v obleku ve finále série 2. U Paige můžeme už od první série sledovat růst, co se týká oblečení i účesu. Co si o tom myslíš ty?
Lindsey: Cítím se skvěle - vlastně nikdy jsem ještě nezměnila svůj vzhled - pro nic. A nikdy jsem nezažila takovou evoluci oblíkání. Paige mění styly často proto, aby se nakonec našla. "Kdo jsem? Kam se teď hodím, po tom, co jsem udělala tak obrovský krok v mém životě?" Je to zábava a já si užívám práci s Mandi (kostymérka Pretty Little Liars), se kterou jsem pracovala už na 10 thing I hate about you. Takže někdy je to jako flashback a já si říkám "Kat by tohle nosila." Opravdu miluji vývoj Paige - oblíkání, vlasy, všechno. A v obleku vypadá dobře, myslím. Těžko říct.


V obleku vypadáte nádherně.
Lindsey: Rozhodně to není naposledy, co Paige v obleku vidíte.

To je rozhodně dobrá zpráva. Zdá se, že Paige má na svůj nynější drsný vzhled velkou odezvu.
Lindsey: Myslím, že je to v první řadě tím účesem. Paige se vydala jiným směrem. Jelikož se změnilo oblečení, změnil se i styl, s jakým Paige hraji. Oblékání je to, co vás vyjadřuje.

Můžeme vědět co myslíte tím, že se změnil způsob, jak Paige ztvárňujete?
Lindsey: V začátcích nosila Paige svetříky, minisukně a všechno bylo těsné. Necítila se v tomhle oblečení dobře.. A tak se Paige cítila utlumená, nervózní, úzkostlivá a téměř zoufalá. V podstatě to nebyl žádný styl. Takže outfity, které nosí teď, vyzdvihují její osobnost a staví její sexualitu na vrchol. Stává se sebevědomější jako "koukni na mě". Stala se kompletní, cítí se sebejistá.

Oblékání za ní mluví, zvlášť po tom, co si prošla coming outem. Je vzácnost vidět v televizi něco tak dobře vyjádřeného. Jsem si jistý že mnoho LGBT dětí má Paige rádo právě kvůli jejímu coming outu.
Lindsey: Největší zážitek mého života bylo slyšet zpětnou reakci fanoušků na coming out. Není to její příběh nebo její charakter, proč jsem do toho šla, ale protože jsem nikdy neměla šanci ztvárnit nikoho s takovými zkušenostmi. Říkala jsem si "pokud to neudělám tak upřímně jak jen to je možné, bude to výsměch téhle společnosti a problémům, které se právě teď řeší." Chtěla jsem Paige vyjádřit přesně takhle. Chtěla jsem, aby to bylo oceněno jako upřímné - to je všechno. Chtěla jsem to pojmou ze sociálního hlediska. Paige je nejlepší věc, kterou jsem kdy udělala, právě proto, že je tak reálná.


Podělíte se s námi o nějaký příběh s fanoušky?
Lindsey: Vlastně mám mail od fanouška s sebou, ale jinak dostávám spoustu tweetů, jako "Pomohla jsi mi vstát. Pomohla jsi mi s mým coming outem. Zvedla si mi jako sebevědomí." Lidi mi stále dávají najevo že nejsem sama. V televizi je spousta gay postav, ale i tak mi spousta lidí děkuje. Tady je ten mail, "Díky, že jsi mi usnadnila cestu, vzhlížím k tobě." Není to nádhera?

Jsem šokovaný, když tě slyším vyprávět o zpětné vazbě.
Lindsey: Často mě to dohnalo k slzám. Nemůžu ani vyjádřit, že TOHLE je to, proč to dělám. Tohle je můj důvod a jsem tak šťastná.

Na druhou stranu, slyšela jsi, že fanoušci Emayi (Emily a Maya) nejsou spokojení.
Lindsey: Pár fanoušků Emayi mi tweetovalo a já musím říct, že s tím nemám problém. Obdivuji jejich loajalitu ke vztahu Mayi a Emily. Maya byla úplně jiná než Paige. Umím si představit jaké vazby k tomuhle páru mají. Tohle je prostě jen další krok. Myslím, že Emily je teď na vrcholu a taky myslím, že spousta fanoušků Emayi je šťastná, že někdo dělá šťastnou Emily. Je konec s Emayou, ale jiná úžasná věc právě začíná. I když Paily není jejich prvotní volba...

Neuvědomil jsem si, že pro Paige a Emily existuje taky zkratka. Jak to bylo?
Lindsey: Yeah, Paily. P-A-I-L-Y.

To jsem měl vědět.
Lindsey: Tagování teď vládne světem.

Zmínila ses o tom, že v nadcházející sérii se můžeme těšit na Paily a vím, že tvůrci pečlivě chrání obsah, ale je to něco s čím se můžeš podělit?
Lindsey: Takže, viděli jsme, že se Emily a Paige daly dohromady, tak nějak. Jejich vztah bude pokračovat a rozvíjet se. Na druhou stranu - rozvíjet se budou v Rosewoodu, a v Rosewoodu věci dlouho nezůstanou tak jak jsou a bohužel temná strana se dotkne i Paige.


Jaké projekty kromě Pretty Little Liars teď plánuješ?
Lindsey: Za chvíli půjde do kin horor No One Lives, bude na Toronto film festivalu. Natáčení byla zábava, a nebyli tam už žádní vlkodlaci. Taky jsem natočila "Love Me". Tenhle film vyjde jako sociální projekt na Facebooku. Potom jsem natočila Aim High, seriál, kde účinkuju s kamarádem - Jacksonem Rathbonem. Je to vlastně normální film, jen rozdělen do více episod. Na internetu bude k dispozici pro každého.

Všechno bylo řečeno. Paige a Emily jsou znovu spolu. Myslíš, že jsou něco jako novodobí Ross a Rachel?

Lindsey: Rozhodně! Vášeň je mezi nimi stále, i přes věci, které se staly v první sérii. Myslím že jen potřebovaly dostat další šanci - a teď ji mají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie Andie | Web | 11. dubna 2014 v 7:54 | Reagovat

Ahoj, u tebe by jsem udělala vyjímku, protože sleduji PLL. Jenom mi prosímtě třeba na mail nebo jestli se ti bude chtít znova vyplň objednávku, abych věděla, co všechno tam chceš.
+ Mám od doktorky nakázaný klid,  takže ještě přesně nevím, kdy by jsiho měla hotový.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama